Series
Ratings
30
PastaRated ★ 2.5
The Vampire DiariesRated ★ 2.5
The Vampire DiariesRated ★ 3.0
The Vampire DiariesRated ★ 3.0
Secret LoveRated ★ 2.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 2.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 2.5
Master's SunRated ★ 2.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 2.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 4Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 5Rated ★ 3.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.5