Movies
Ratings
527
12 Angry MenRated ★ 5.0
THORNAPPLE FIRE WACHING 2024 LIVE CONCERT FILMRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
BallerinaRated ★ 2.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5
All Shall Be WellRated ★ 3.5
TenetRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
The BatmanRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 3.5
The FlashRated ★ 3.5