Movies
Ratings
387
ExhumaRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Zombieland: Double TapRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 2.0
VenomRated ★ 3.0
Northern Limit LineRated ★ 2.5
No Time to DieRated ★ 3.0
Gantz:ORated ★ 3.0
ExtractionRated ★ 3.5
Fasten Your SeatbeltRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
Man of MenRated ★ 2.5
The King's ManRated ★ 3.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5