Titles you rated
Basic InstinctRated ★ 3.5
The MaskRated ★ 3.5
A Dirty CarnivalRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 2.0
VeteranRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
Don't BreatheRated ★ 2.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.0
The ThroneRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 3.0
The Yellow SeaRated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.0
MaleficentRated ★ 2.5
Iron Man 2Rated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
Me Before YouRated ★ 3.5
MarathonRated ★ 2.5