Series
Ratings
40
Lovers in ParisRated ★ 5.0
Couple or TroubleRated ★ 5.0
BrainRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0- Flower Shop Without a RoseRated ★ 5.0
Six SiblingsRated ★ 5.0- My Boss, My HeroRated ★ 5.0
Big ThingRated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 5.0
Into the White NightRated ★ 5.0
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 5.0
LIAR GAMERated ★ 5.0
PastaRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 5.0
Rich Man, Poor WomanRated ★ 5.0
LostRated ★ 5.0- The Lost RoomRated ★ 5.0
- DEATH NOTERated ★ 5.0
Legal High 2Rated ★ 5.0
Legal HighRated ★ 5.0