Movies
Ratings
395
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 4.5
Heart BlackenedRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 2.0
The WailingRated ★ 5.0
RoomRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 2.0
FrozenRated ★ 4.0
Bridge of SpiesRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 3.0