Series
Ratings
48
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.0
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 4.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 3.5
How to Get Away with MurderRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Friends Season 1Rated ★ 4.5
Worlds WithinRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0- WhitechapelRated ★ 4.0
Mr. RobotRated ★ 2.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
DexterRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
DexterRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.0- The Lost RoomRated ★ 4.5
DexterRated ★ 4.0