Titles you rated
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 4.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 3.0
My PaparottiRated ★ 5.0
A MuseRated ★ 1.5
Tidal WaveRated ★ 3.0
August RushRated ★ 5.0
HopeRated ★ 4.0
The Bourne LegacyRated ★ 3.0
The Fault in Our StarsRated ★ 5.0
Dancing QueenRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
HarmonyRated ★ 5.0
Hello GhostRated ★ 3.0
PunchRated ★ 4.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 5.0
The Grand HeistRated ★ 2.5
Ode to My FatherRated ★ 5.0