Movies
Ratings
793
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Big DealRated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
RevelationRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 2.5
Handsome GuysRated ★ 3.5
Nothing SeriousRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 4.0- Highway FamilyRated ★ 2.5
MonsterRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
ThorRated ★ 3.0
Road to BostonRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5