Titles you rated
Gate of HellRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Kizumonogatari Part 1: TekketsuRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
ONE PIECE FILM REDRated ★ 2.0
ElioRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The Phoenician SchemeRated ★ 4.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.0
Dachimawa LeeRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Instant SwampRated ★ 5.0
AnnetteRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 5.0
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.0
Three Thousand Years of LongingRated ★ 3.5
The Boy and the BeastRated ★ 3.0
Brigsby BearRated ★ 3.5