Titles you rated
Memories of MatsukoRated ★ 5.0
American History XRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
American SniperRated ★ 3.0
FuryRated ★ 4.5
Daft Punk UnchainedRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 4.5
Let Me InRated ★ 1.5
Buffalo '66Rated ★ 4.0
Moulin Rouge!Rated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 3.0
CloserRated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 2.0
Django UnchainedRated ★ 4.5
Blue JasmineRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 3.5
EmmaRated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 4.0