Movies
Ratings
391
Back in ActionRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.5
The Butterfly EffectRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 2.5
The Nice GuysRated ★ 4.0
FallRated ★ 3.5
Triangle of SadnessRated ★ 4.5
Hit ManRated ★ 4.5
SleepRated ★ 3.5
Leave the World BehindRated ★ 4.0
The KillerRated ★ 1.5
OppenheimerRated ★ 3.0
Minions: The Rise of GruRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 4.5
Heart of StoneRated ★ 3.0