Series
Ratings
341- Physical: AsiaRated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 2.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 2.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5- 더 매직스타Rated ★ 3.5
더 시즌즈Rated ★ 4.0- 더 시즌즈Rated ★ 4.0
- 더 시즌즈Rated ★ 3.5
- 더 시즌즈Rated ★ 3.5
Four Wheeled RestaurantRated ★ 3.5
Four Wheeled RestaurantRated ★ 3.5
Four Wheeled RestaurantRated ★ 3.5- Phantom SingerRated ★ 5.0
Korean Food War 3Rated ★ 4.0
Korean Food War 1Rated ★ 3.5- The Genius Paik 2Rated ★ 3.0
- The Genius Paik Season 3Rated ★ 3.0
The Genius PaikRated ★ 3.0
I am Solo, Love ForeverRated ★ 3.5