Titles you rated
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
WishRated ★ 3.0
Chungking ExpressRated ★ 4.5
AftersunRated ★ 5.0
PigRated ★ 4.5
Nightmare AlleyRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 3.5
NomadlandRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 4.0
SoulRated ★ 5.0
MoonlightRated ★ 4.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 2.5
Frozen IIRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Now Is GoodRated ★ 4.5
The Florida ProjectRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.5
Corpse BrideRated ★ 3.5
Big FishRated ★ 4.0