Series
Ratings
38
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
4 Legendary WitchesRated ★ 4.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 3.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 3.0
Bates MotelRated ★ 2.0
Operation LoveRated ★ 4.5
Jeong Do JeonRated ★ 3.0
The Slave HuntersRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
PastaRated ★ 3.5
SpartacusRated ★ 4.5- Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.0
SpartacusRated ★ 5.0