Movies
Ratings
155
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 4.5
Shaolin SoccerRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 5.0
The MummyRated ★ 3.5
The IncrediblesRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.5
Too Beautiful to LieRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
PoetryRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.5
SerendipityRated ★ 3.5