Series
Ratings
95
Princess HoursRated ★ 5.0
Becoming a BillionaireRated ★ 4.0
MidasRated ★ 3.5- Coffee HouseRated ★ 3.5
Orange MarmaladeRated ★ 3.5
Inspiring GenerationRated ★ 3.0
When a Man Falls in LoveRated ★ 3.5
Love RainRated ★ 3.0
East of EdenRated ★ 3.5
My Fair LadyRated ★ 5.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 4.5
Bel AmiRated ★ 4.5
The Fugitive: Plan BRated ★ 4.0
Marry Him If You DareRated ★ 2.5
Autumn in My HeartRated ★ 3.5
My Lovely GirlRated ★ 4.0
All About My RomanceRated ★ 4.5
My PrincessRated ★ 4.0
Lovers of MusicRated ★ 3.5
Man from the EquatorRated ★ 3.5