Movies
Ratings
26- WishRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
Django UnchainedRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 5.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 4.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
The Fault in Our StarsRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
C'est Si BonRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 3.5