Movies
Ratings
29
Fabricated CityRated ★ 4.5
Juror 8Rated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
HowlingRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.5
As OneRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
SecretRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 3.5
The Berlin FileRated ★ 4.0
Big MatchRated ★ 5.0