Series
Ratings
92
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Nine PuzzleRated ★ 3.0
KarmaRated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 3.5
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 2.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 2.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 1.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
Sakamoto DaysRated ★ 3.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 4.0
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 2Rated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0- GintamaRated ★ 3.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.0