Series
Ratings
24
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0- Yona of the DawnRated ★ 4.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
Natsume Yujin-choRated ★ 1.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 2.0
Let's EatRated ★ 2.0
Bad GuyRated ★ 1.5
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0