Titles you rated
- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 3.5
- Fairy CommiRated ★ 3.0
Inspiring GenerationRated ★ 3.0- Nine Tailed FoxRated ★ 3.5
Fashion KingRated ★ 3.5- Super RookieRated ★ 3.5
Don't Worry, It's a GhostRated ★ 4.0
9 End 2 OutsRated ★ 3.5
Lovers in PragueRated ★ 4.0
My Rosy LifeRated ★ 4.0
LuciferRated ★ 4.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.5
The Fugitive: Plan BRated ★ 3.0- Oh! Pil Seung And Bong Soon YoungRated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Three BrothersRated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.0
Mischievous KissRated ★ 3.0
Prince HoursRated ★ 3.0