Series
Ratings
45
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.0
SupernaturalRated ★ 4.0
HouseRated ★ 4.0
White CollarRated ★ 2.0
White CollarRated ★ 3.0
The MentalistRated ★ 2.0
The MentalistRated ★ 2.0
Person of Interest Season 2Rated ★ 5.0
Person of Interest Season 3Rated ★ 5.0
White CollarRated ★ 4.0
White CollarRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.0
DexterRated ★ 5.0
The MentalistRated ★ 3.0
The MentalistRated ★ 3.0
White CollarRated ★ 3.0
DexterRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
Person of Interest Season 1Rated ★ 4.0
The MentalistRated ★ 3.0