Titles you rated
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 3.5
My Scary GirlRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 3.5
Cold MountainRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 4.0- The Tenor - Lirico SpintoRated ★ 3.5
Someone SpecialRated ★ 4.5
MilkRated ★ 4.5
Se7enRated ★ 4.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.0
MagnoliaRated ★ 4.0
Lust, CautionRated ★ 4.5
Dancer in the DarkRated ★ 4.5
Rush Hour 3Rated ★ 3.5
PreciousRated ★ 4.5
The Cabin in the WoodsRated ★ 4.5
Painted FireRated ★ 3.5
The Motorcycle DiariesRated ★ 3.5