Series
Ratings
66
Kingdom Season 1Rated ★ 3.0
KingdomRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.5
Love Live! Sunshine!!Rated ★ 0.5
I Need RomanceRated ★ 3.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 3.5- Doctor WhoRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 2.5
The Great King, SejongRated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 3.5
Me too, Flower!Rated ★ 3.0
BigRated ★ 3.0
My Fair LadyRated ★ 3.0
HeartstringsRated ★ 3.0
School 2013Rated ★ 3.0
Dream High 2Rated ★ 3.0
Listen to My HeartRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
You're BeautifulRated ★ 3.0