Movies
Ratings
353
Tidal WaveRated ★ 2.5
The Purge: AnarchyRated ★ 2.5
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 3.0
Transporter 2Rated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 2.5
Ghost HouseRated ★ 2.0
MoneyballRated ★ 5.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 0.5
Rise of the GuardiansRated ★ 3.5
Ice Age: The MeltdownRated ★ 1.5
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 2.0
Captain PhillipsRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 2.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 2.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 5.0
Insidious: Chapter 2Rated ★ 4.5
Toy StoryRated ★ 4.5
SpellboundRated ★ 4.0
Blue StreakRated ★ 4.5