Movies
Ratings
1765
No Other ChoiceRated ★ 2.5
The Exit 8Rated ★ 3.5
The Woman in Cabin 10Rated ★ 2.5
Speak No EvilRated ★ 3.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0
The Conjuring: Last RitesRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 2.5
Creep 2Rated ★ 3.0
CreepRated ★ 3.0
A Star Is BornRated ★ 4.0
Juror #2Rated ★ 3.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
No Heaven, But Love.Rated ★ 2.5
The Virgin SuicidesRated ★ 3.5
The FirmRated ★ 3.0
A ProphetRated ★ 4.0
DogManRated ★ 3.5
Silent WitnessRated ★ 2.0
Love Lies BleedingRated ★ 3.0