Movies
Ratings
739
Christmas in AugustRated ★ 3.0
Wolf ChildrenRated ★ 3.0
CarolRated ★ 4.0
InfernoRated ★ 3.0
Bagdad CafeRated ★ 3.0
ChefRated ★ 4.0
Manchester by the SeaRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
VenomRated ★ 3.5
The Jungle BookRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.0
Phantom DetectiveRated ★ 3.0
Billy ElliotRated ★ 4.5
Sing StreetRated ★ 4.0
DemolitionRated ★ 3.0
Bridget Jones's BabyRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
HannaRated ★ 2.5