Movies
Ratings
16
My Sassy GirlRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
Furious 7Rated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
SpyRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Love, RosieRated ★ 2.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0