Titles you rated
Sing StreetRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 4.5
Spirits' HomecomingRated ★ 3.5
SplitRated ★ 3.0
LUCK KEYRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 3.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 4.5
The Last PrincessRated ★ 2.5
My Annoying BrotherRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 3.5