Titles you rated
Hide and SeekRated ★ 3.5
Despicable MeRated ★ 5.0
Thread of LiesRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 5.0
HopeRated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
CartRated ★ 4.0
Hansel & Gretel: Witch HuntersRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 2.5
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 3.5
The ConjuringRated ★ 2.5
Shrek Forever AfterRated ★ 3.0