Titles you rated
Incomplete LifeRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 2.5
Oh My GhostRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 2.5
Bad GuysRated ★ 4.0
What Happens to My Family?Rated ★ 2.5
SherlockRated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 3.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 3.5
SherlockRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 2.5
Reply 1997Rated ★ 2.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0
Ojakgyo FamilyRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0