Titles you rated
 Blue LockRated ★ 5.0 Blue LockRated ★ 5.0
 Knockin' on Locked DoorRated ★ 3.0 Knockin' on Locked DoorRated ★ 3.0
 UnnaturalRated ★ 5.0 UnnaturalRated ★ 5.0
- In the FleshRated ★ 3.5
- In the FleshRated ★ 4.0
 Legal HighRated ★ 4.5 Legal HighRated ★ 4.5
 In TreatmentRated ★ 4.0 In TreatmentRated ★ 4.0
- Doctor WhoRated ★ 4.0
- Doctor WhoRated ★ 4.5
 Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.5 Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.5
 Doctor WhoRated ★ 5.0 Doctor WhoRated ★ 5.0
 Doctor WhoRated ★ 4.5 Doctor WhoRated ★ 4.5
- Doctor WhoRated ★ 3.5
 Doctor WhoRated ★ 4.0 Doctor WhoRated ★ 4.0
 Doctor WhoRated ★ 4.0 Doctor WhoRated ★ 4.0
 MerlinRated ★ 2.5 MerlinRated ★ 2.5
 Pride and PrejudiceRated ★ 4.0 Pride and PrejudiceRated ★ 4.0
 I Can Hear Your VoiceRated ★ 2.5 I Can Hear Your VoiceRated ★ 2.5
 Incomplete LifeRated ★ 4.0 Incomplete LifeRated ★ 4.0
 Boys Over FlowersRated ★ 0.5 Boys Over FlowersRated ★ 0.5