Titles you rated
Golden FishRated ★ 3.5
CranfordRated ★ 2.5- CrackedRated ★ 2.5
Black Mirror: White ChristmasRated ★ 3.5
Vampire Prosecutor 2Rated ★ 2.5
Again, My LoveRated ★ 5.0
Dong YiRated ★ 4.5
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 5.0
Vampire ProsecutorRated ★ 5.0- CrackedRated ★ 4.0
Baby Faced BeautyRated ★ 2.0- Blow Angel RuriRated ★ 3.5
- Family's HonorRated ★ 5.0
- The Fugitive LawyerRated ★ 3.5
CranfordRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 3.5
Big ManRated ★ 4.0