Titles you rated
OrphanRated ★ 4.0
Never Back DownRated ★ 4.0
Dachimawa LeeRated ★ 1.5
The Divine WeaponRated ★ 3.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 3.0
The ExpendablesRated ★ 3.0
The EqualizerRated ★ 3.0
Mr. XXX-KisserRated ★ 2.5
Scary MovieRated ★ 3.0
The Italian JobRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
The Expendables 2Rated ★ 2.5
101 DalmatiansRated ★ 3.0
Man on FireRated ★ 4.0
Robin HoodRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Dangerously ExcitedRated ★ 1.5
Rush HourRated ★ 4.0
The TransporterRated ★ 4.0