Titles you rated
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
Accidental LoveRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 2.5
Ice AgeRated ★ 3.0
In TimeRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
The GrandmasterRated ★ 4.5
OseamRated ★ 3.5
Corpse BrideRated ★ 2.5
BraveRated ★ 3.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
Mr. GoRated ★ 2.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.5
TangledRated ★ 5.0
PietaRated ★ 0.5
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 3.0
Lump of SugarRated ★ 3.0
Ace Ventura: Pet DetectiveRated ★ 1.0
Mission Possible: Kidnapping Granny KRated ★ 2.5