Movies
Ratings
60
Music and LyricsRated ★ 3.0
AlwaysRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.5
Toy Story 3Rated ★ 3.5
The Butterfly EffectRated ★ 4.0- WishRated ★ 3.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.5
Romance of Their OwnRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 0.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.5
The ClassicRated ★ 4.5
Real SteelRated ★ 3.0
Love 911Rated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
UpRated ★ 3.5
The IslandRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 4.0
FriendRated ★ 4.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0