Titles you rated
Band of BrothersRated ★ 5.0
The SopranosRated ★ 4.0
The SopranosRated ★ 4.0
The SopranosRated ★ 3.5
Boardwalk EmpireRated ★ 3.5- Boardwalk EmpireRated ★ 5.0
- Boardwalk EmpireRated ★ 4.0
Boardwalk EmpireRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0
Bayside ShakedownRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.0