Titles you rated
Bloody TieRated ★ 2.5
Legally BlondeRated ★ 3.0
PenelopeRated ★ 2.5
A MuseRated ★ 3.0
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 1.5
RockyRated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.5
Art of FightingRated ★ 2.5
Men in BlackRated ★ 4.0
Stuart LittleRated ★ 3.0
Lust, CautionRated ★ 4.5
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.5
Little Miss SunshineRated ★ 2.5
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 2.5
ShrekRated ★ 4.0