Series
Ratings
63
Something Happened in BaliRated ★ 4.5
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.0
Rustic PeriodRated ★ 3.5
Full HouseRated ★ 4.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 4.0
Yong PalRated ★ 3.0
Bridal MaskRated ★ 2.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
All InRated ★ 4.5- Boardwalk EmpireRated ★ 5.0
Boardwalk EmpireRated ★ 5.0- Boardwalk EmpireRated ★ 5.0
- Boardwalk EmpireRated ★ 5.0
Boardwalk EmpireRated ★ 5.0
Homeland Season 1Rated ★ 3.5
ArrowRated ★ 2.0
Breaking BadRated ★ 5.0