Titles you rated
DyingRated ★ 3.0
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 3.5- The Final SemesterRated ★ 3.5
The Girl with the NeedleRated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
The Color of PomegranatesRated ★ 3.0
KOKUHORated ★ 3.5
Left-Handed GirlRated ★ 3.5
One Cut of the DeadRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.0
Casino RoyaleRated ★ 4.0
BirdRated ★ 3.0
Save the Green Planet!Rated ★ 3.5
The Woman in the White CarRated ★ 3.0
The FabelmansRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.5- NoiseRated ★ 1.5
WeaponsRated ★ 3.5