Movies
Ratings
176
Shaolin SoccerRated ★ 4.5
Before SunriseRated ★ 4.0
TroyRated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 3.0
300Rated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 5.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.5
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
ArmageddonRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 5.0
A MuseRated ★ 4.5
TwentyRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 4.5