Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
The Good Detective Season 2Rated ★ 3.5
The Good DetectiveRated ★ 4.0
Hymn of DeathRated ★ 3.0
HyenaRated ★ 3.0
A Clean SweepRated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Divorce Attorney ShinRated ★ 4.0
LIFERated ★ 4.0
The VeilRated ★ 3.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
Delightfully DeceitfulRated ★ 3.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.0
Eye Love YouRated ★ 1.0
Record of YouthRated ★ 2.5
LiveRated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.5
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 4.5