Movies
Ratings
696
HelplessRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
KnowingRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
DuneRated ★ 4.5
The Big ShortRated ★ 4.0
Boomerang FamilyRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.5
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.5
Pulp FictionRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
MinariRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0