Movies
Ratings
50
ApocalyptoRated ★ 4.0
CubeRated ★ 3.0
Casino RoyaleRated ★ 3.5
JumperRated ★ 3.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.0
SilencedRated ★ 3.5
HarmonyRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 2.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
The HostRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 4.5
Death BellRated ★ 2.5
My Teacher, Mr. KimRated ★ 4.0
Step Up RevolutionRated ★ 4.0