Titles you rated
Love ActuallyRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
Non-StopRated ★ 2.5
Pacific RimRated ★ 2.5
The Maze RunnerRated ★ 4.5
The Divine MoveRated ★ 3.5
Wreck-It RalphRated ★ 2.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Warm BodiesRated ★ 2.5
Mission: Impossible IIRated ★ 3.5
A Bug's LifeRated ★ 3.5
Corpse BrideRated ★ 3.5
Hoodwinked!Rated ★ 2.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 2.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 2.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0