Titles you rated
Barefoot GibongRated ★ 5.0
Jurassic Park IIIRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 3.5
HulkRated ★ 3.0
BattleshipRated ★ 3.0
The TerminatorRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
Die HardRated ★ 5.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 4.0
QuickRated ★ 2.5
InterstellarRated ★ 5.0
Runway CopRated ★ 2.5
Taken 2Rated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.5
Resident EvilRated ★ 3.5
Castle in the SkyRated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 4.5
Perfect NumberRated ★ 3.5- D-WarRated ★ 3.5