Titles you rated
Black PantherRated ★ 3.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.5
Moulin Rouge!Rated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.5
School of RockRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.5
Music and LyricsRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 4.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.5
SpyRated ★ 3.0