Series
Ratings
32- セーラー服と機関銃Rated ★ 2.5
Melody of LoveRated ★ 3.5
I Do, I DoRated ★ 3.0
My Fair LadyRated ★ 4.0
All My Love For YouRated ★ 3.5
Emergency CoupleRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
Digimon AdventureRated ★ 4.0- 하얀마음 백구Rated ★ 5.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
May QueenRated ★ 3.5
Prime Minister and IRated ★ 3.0- You Are My DestinyRated ★ 4.0
Smile AgainRated ★ 4.0
HeartstringsRated ★ 3.5
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.5
Dream High 2Rated ★ 3.5
Wang's FamilyRated ★ 3.5
The Innocent ManRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0