Movies
Ratings
873
The SilencedRated ★ 0.5
The Classified FileRated ★ 3.5
PredestinationRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.5
TedRated ★ 2.0
Lovers' ConcertoRated ★ 4.0
HerculesRated ★ 2.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 3.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.5
Furious 7Rated ★ 5.0
Step Up All InRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 3.5
Man of SteelRated ★ 3.5- She s On DutyRated ★ 2.0
Final Destination 3Rated ★ 3.0
GodzillaRated ★ 3.0
The Parent TrapRated ★ 3.0